ONLINE UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan eğitim programımız; Türkiye’ de ilk defa sağır eğitmenler tarafından kurulan Dilim İşaretce’ nin büyük bir özveri ve titizlikle hazırladıkları Türk İşaret Dili (TİD) in bir lisan olarak kabul görülmesi kolayca öğrenilerek günlük yaşamda kullanılabilmesi vizyon ve farkındalığıyla sağır kültürünü de tanıtmak böylelikle aramızda gerçekten engel olmadığını geniş kitlelere ulaştırarak bu lisanı severek öğretmek felsefesiyle sizlere sunulmuştur.

Uzaktan eğitim; Bu lisanı, sağır kültürünü öğrenmeye niyet etmiş sevgili adaylarımız için uzun zaman ve emek harcayarak hazırladığımız videolarımızda hem alt yazı hem de sesli anlatım bulunmaktadır. Bu videolarımız 3 seviyeden oluşmaktadır. Videolarımızın içeriğinde alfabe, kelimeler, rakamlar mevcut olup temel eğitim verilmektedir. Her seviye 1’ er ay olup 3 ayda tamamlanacak olan bu eğitimi öğrenci istediği saatte izleyip çalışma olanağı sunulmuştur.

ÖNEMLİ NOT:

Bu program bir lisan eğitimi olup, videolu eğitimlerimizde yer alan 3 seviyeyi belirtilen süre içinde tamamlamak konusunda göstereceğiniz hassasiyet ‘’Dilim İşaretce’’ nin üstlendiği misyon ve prensiplerle örtüşerek siz değerli öğrencilerimize katkı sağlayacaktır. Bu konu da göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.

Videolu eğitimleri tamamlayan öğrencilerimiz pratik eğitimine başlayabilirler. Pratik eğitimi canlı online bir eğitim olup eğitmen ile karşılıklı görüşerek uygulandığı için oldukça geliştirici ve maksimum fayda sağlayan öğretici bir programdır.

Web sitemizdeki İşaret Dili seçeneğinden 

‘’Online Pratik eğitimi’’

butonunu tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Eğitimini tamamlayan arkadaşlarımıza Dilim İşaratce – Türkiye Milli Sağırlar Federasyonu işbirliği ile düzenlenen belgeleri takdim edilecektir.

Detaylı iletişim kurabileceğiniz adresler aşağıdadır:

DEMO

UZAKTAN EĞİTİM

ÜYE KAYIT OLMAK İÇİN

ONLINE