ONLINE UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan eğitim programımız; Türkiye’ de ilk defa sağır eğitmenler tarafından kurulan Dilim İşaretce’ nin büyük bir özveri ve titizlikle hazırladıkları Türk İşaret Dili (TİD) in bir lisan olarak kabul görülmesi kolayca öğrenilerek günlük yaşamda kullanılabilmesi vizyon ve farkındalığıyla sağır kültürünü de tanıtmak böylelikle aramızda gerçekten engel olmadığını geniş kitlelere ulaştırarak bu lisanı severek öğretmek felsefesiyle sizlere sunulmuştur.

Uzaktan eğitim; Bu lisanı, sağır kültürünü öğrenmeye niyet etmiş sevgili adaylarımız için uzun zaman ve emek harcayarak hazırladığımız videolarımızda hem alt yazı hem de sesli anlatım bulunmaktadır. Bu videolarımız 3 seviyeden oluşmaktadır. Videolarımızın içeriğinde alfabe, kelimeler, rakamlar mevcut olup temel eğitim verilmektedir. Her seviye 1’ er ay olup 3 ayda tamamlanacak olan bu eğitimi öğrenci istediği saatte izleyip çalışma olanağı sunulmuştur. Bu eğitimin tamamlanması sonunda bir ay sürecek olan pratik eğitim ücretsiz olarak başlayacaktır.
Eğitimini tamamlayan arkadaşlarımıza Dilim İşaratce – Türkiye Milli Sağırlar Federasyonu işbirliği ile düzenlenen belgeleri takdim edilecektir.

Detaylı iletişim kurabileceğiniz adresler aşağıdadır:

DEMO

UZAKTAN EĞİTİM

ÜYE KAYIT OLMAK İÇİN

ONLINE